Lindalens logo

Tel Tyresö: 
08 – 773 20 64

Tel Nacka: 
08 – 716 00 14

Ledningen

Tyresö

Verksamhetschef: Marika Råberg
E-post: marika@lindalens.se

Enhetschef Hemtjänst: Joanna Fiedoronek
E-post: joanna@lindalens.se

Enhetschef Hemtjänst: Ulrika Olsson
E-post: ulrika@lindalens.se

Enhetschef Städ&Tilläggstjänster: Jolanta Wasiluk
E-post: jolanta@lindalens.se

Nacka

Verksamhetschef: Georgios Antonopoulos
E-post: georgios@lindalens.se

Enhetschef Hemtjänst: Frida Nordström
E-post: frida@lindalens.se

Tyresö och Nacka

Ekonomi/Löner: Katerina Meletis
E-post: katerina@lindalens.se

lindalens logo bild

Om oss

Vår vision

Vår vision

hemtjänst

Lediga tjänster

miljö

Miljö