Ledningen

VD /Ägare: Christos Meletis
E-post: christos@lindalens.se

Ekonomi/Löner: Katerina Meletis
E-post: katerina@lindalens.se

Verksamhetschef: Marika Råberg
E-post: marika@lindalens.se

Enhetschef Hemtjänst: Joanna Fiedoronek
E-post: joanna@lindalens.se

Enhetschef Hemtjänst: Ulrika Olsson
E-post: ulrika@lindalens.se

Enhetschef Städ &Tilläggstjänster: Jolanta Wasiluk
E-post: jolanta@lindalens.se

Om oss

Vår vision

Vår vision

Lediga tjänster

Miljö